Serwis

Serwis maszyn czyszczących viper oraz nilfisk w Szczecinie

Serwis maszyn czyszczących Nilfisk, Viper

Nasza firma zajmuje się obsługą wszelkich przedsiębiorstw, które wykorzystują w swoich obiektach maszyny czyszczące. Proponujemy profesjonalny serwis, sprzedaż i doradztwo w wyborze urządzeń jak najlepiej dopasowanych dla potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje fachową i szybką obsługę w konkurencyjnej cenie.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Oferujemy kompleksowy serwis maszyn czyszczących i sprzątających Nilfisk, Viper, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nasz serwis oferuje naprawy w zakresie mechanicznym, elektrycznym, elektronicznym, regulację parametrów, zmianę oprogramowania. Napraw bieżących dokonujemy w miejscu wskazanym przez Klienta lub w naszym punkcie serwisowym. W wykonywanych naprawach używamy części oryginalnych i zamienników, zgodnie z życzeniem Klienta.

Przeglądy i konserwacja maszyn czyszczących

W naszej ofercie znajdują się również okresowe przeglądy techniczne, konserwacje i czyszczenie urządzeń, wymiana elementów eksploatacyjnych oraz sprzedaż części  i akcesoriów. Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Dyspozycyjność i doświadczenie

W razie awarii maszyny dysponujemy 24 h czasem reakcji na zgłoszenie i kontakt z naszą obsługą serwisową.

Wieloletnia współpraca z najlepszymi się firmami pozwoliła nam na zdobycie ogromnej wiedzy praktycznej i doświadczenia. Nasi serwisanci stale podnoszą swoje zawodowe kwalifikacje za pomocą organizowanych szkoleń co pozwala nam być liderem w branży.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.